پشتیبانی

پس از تکمیل طراحی و زمانی که وب سایت بصورت رسمی راه اندازی گردید، و با توجه با توجه به نیاز های روز و امکاناتی که در آینده بوجود می آید وب سایت حتما می بایست در مراحل مختلف بر حسب نیاز امکانات خود را گسترش داده و امکانات لازم را برای کاربران فراهم سازنداز این رو نگهداری و بروزرسانی از اهمیت بسیار زیادی بر خوردار است.

یک وب سایت حتی اگر به بهترین شکل راه اندازی شود، در صورتی که پشتیبانی فنی و محتوایی قوی نداشته باشد عملا به موفقیت و اهداف خود نخواهد رسید.
اگر در هدف گذاری سایت موفقیت سایت برای شما در درجه اولویت قرار داشته است، می بایست حتما به فکر پشتیبانی آن هم باشید لذا پیش بینی نیروی پشتیبان فنی و مدیریت محتوایی را کرده باشید.

  شما میتوانی لیست تعرفه ها را در انتهای آموزش مشاهده کنید. scroll down 1 کلیک کنید


خدمات پشتیبانی

1.برنامه ریزی برای طراحی وب سایت

قبل از اینکه شروع به طراحی یک وب سایت و یا طراحی گرافیکی کنید انجام یک برنامه ریزی مناسب ضروری است. این کار می تواند باعث صرفه جویی زیادی در وقت ، تلاش و هزینه شما شود.system 1 orig

عوامل موثر در موفقیت یک وب سایت ، بسیار فراتر و گسترده تر از شکل ظاھر و گرافیک آن و فناوری بکار رفته می باشد . تولید محتوای بروز و باکیفیت ، قابلیت ها ، معرفی ، بازاریابی ، خلاقیت از جمله مهمترین عواملی اند که به انها برنامه ریزی میگویند.

و شما به عنوان مالک باید قادر به پیش بینی آینده باشید ولی ما شما را همراهی خواهیم کرد پس شما تنها نخواهید بود.

بنابراین ، به طور کلی سه نوع فعالیت در برنامه ریزی وب انجام می شود

1.تعریف و مشخص کردن هدف

2.مشخص کردن قابلیت ها و منابع

3.تعیین ساختار وب سایت و معرفی آن

4.تولید محتوای بروز و با کیفیت

5.زیبا سازی


2.مشاوره مالی

89 369

به عنوان یک مدیر، زمانی می‌توانید بهترین تصمیم را برای پیشرفت بگیرید که اطلاعات مالی صحیح در اختیار داشته باشید. در واقع اطلاعات مالی توسط شما برای عملکرد برنامه‌ریزی، اجرا وبازاریابی استفاده می‌شوند. همچنین این اطلاعات برای تعیین هزینه احتمالی شروع تا دستیابی به هدف کاملا محسوس و ضروری است، بدیهی است که اطلاعات مالی در برنامه هایی مانند تعدیل ،  تغییر ، کنترل و نظارت بر فرایندهای جاری به کار می‌رود.

ما در کنار شما با بررسی و تحلیل وضعیت و همچنین تحلیل محیطی که در آن به فعالیت مشغولید، ریسک تصمیمات مالی شما را به حداقل خواهیم رساند. خدمت مشاوره مالی ما به شما کمک خواهد کرد که نه‌تنها از اشتباهات جلوگیری کنید بلکه فرصت‌های پیش‌رویتان را

شناسایی و از آنها بیشترین استفاده را ببرید.


 3.مشاوره تخصصی

checklist 3d png

یکی از اساسی ترین اقدامات برای طراحی این است که به متخصصانی رجوع کنیم که با نگاه فنی و کارشناسی آنها بتوانیم دیدگاه جامع و کاملی را در این زمینه به دست آوریم. و با  مشاوره این افراد ، ابهامات موجود در ذهن ما بر طرف خواهد شد و سرمایه گذاری ما  به ثمر خواهد رسید. و باید این را در نظر داشت که یک سایت نمایان گر هویت شما خواهد بود و نه صرفاً تبلیغ و بازاریابی شما مالک فعالیت خود هستید پس باید آن را به زیباترین شکل معرفی کنید و جمله عقل مردم به چشمشان است معرف این حرف است.

از جهات درگر وب سایت باید دارای ساختاری محکم و ایمن باشد و متخصصین ما شما را در این امر یاری خواهند کرد.

 

 

 


4.آموزش

11

 یکی از اهداف گروه آموزش رایگان برای تمام مشتریان خواهد بودو یک ماه به صورت ویژه شما را آموزش خواهیم داد تا حتیبدون نیاز به گروه بتوانید وب سایت خود را توسعه و نشر دهیدو شما میتوانید در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنیدو این هدیه ما برای تمام مشتریان ما خواهد بود. 

 

 

 

 

 

 


تعرفه پشتیبانی

کلیه خدمات ارئه شده از جانب گروه تا یکماه آموزش رایگان ، دوماه دارای پشتیبانی تخصصی رایگان و 3 ماه پشتیبانی سئو رایگان ، از زمان تحویل پروژه هستند

برای اطلاع از ادامه پشتیبانی میتوانید به جدول ذیل توجه فرمایید

لیست تعرفه کلی وب سایت

در تعرفه کلی با توجه به تعرفه متخصص موظف به رسیدگی کلی وب سایت از لحاظ گرافیک ، فنی ، مشاوره و آموزش میباشد

پکیج

نوع پشتیبانی

توسعه

متخصص

مدت

هزینه(تومان)

شماره 1

آنلاین

محتوی

طراح نهایی

یک ماه

500.000

شماره 2

انلاین

محتوی

طراح نهایی

3 ماه

950.000

شماره 3

انلاین و حضوری

محتوی و فنی

گروه

3ماه

1.250.000

شماره 4

انلاین و حضوری

محتوی و فنی

گروه

6 ماه

1.950.000

 

لیست تعرفه محتوایی وب سایت

جهت راحتی مشتریانی که فقط به جهت توسعه محتوی نیاز به پشتیبانی دارند

پکیج

نوع پشتیبانی

تعداد محتوی

متخصص

زمان تحویل(کاری)

تعرفه(تومان)

شماره 5

آنلاین

10

طراح نهایی

2 روز

30.000

شماره 6

آنلاین

20

طراح نهایی

4 روز

55.000

شماره 7

آنلاین

35

طراح نهایی

7 روز

104.000

شماره 8

آنلاین

50

طراح نهایی

10 روز

148.000

 

* پشتیبانی گرافیکی وب سایت

برای راحتی مشتران ، گروه برای کسانی که یکی از پکیج های 1 الی 8 را انتخاب کرده باشند طرح های گرافیکی داخلی سایت را به صورت کاملا رایگان محاسبه خواهد شد.

 

(0 votes)
درخواست پشتیبانی
در خواست خود را مطرح کنید و متخصصان ما ظرف مدت 72 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت